Drzwi z montażem - autoryzowany, certyfikowany montaż Porta

Choć montaż drzwi wydaje się być stosunkowo prosty, każdy, kto nie posiada odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w pracy stolarskiej, powinien rozważyć skorzystanie z profesjonalnych usług. Wybór opcji zakupu drzwi z montażem często jest korzystniejszy, ponieważ unika się ryzyka popełnienia błędów, które mogą prowadzić do konieczności późniejszej korekty lub nawet całkowitego demontażu.

Kupując u nas drzwi z montażem zyskujesz wiele korzyści. To przede wszystkim niższa stawka VAT, spokój i bezpieczeństwo, gwarancję na poprawność zamontowania.

Zobacz co zyskujesz przy zakupie drzwi z autoryzowanym montażem:

  • Twoje drzwi zostaną zamontowane przez autoryzowaną, certyfikowaną ekipę monterską Porta,
  • dokonujemy pomiaru przed montażem, dzięki czemu unikasz błędów,
  • działamy na terenie całej Polski, wspólnie ustalimy dogodny termin,
  • nie narażasz się na utratę gwarancji na drzwi na skutek nieprawidłowego montażu,
  • kupujesz drzwi na niższej stawce podatku VAT - 8%,
  • nie tracisz czasu na poszukiwanie sprawdzonej ekipy monterskiej,
  • wszystko załatwiasz z jednego miejsca - wystarczy zamówić drzwi lub skontaktować się z nami,
  • przeprowadzimy cały proces monterski od A do Z.

AKADEMIA DOBREGO MONTAŻU - szkolimy profesjonalistów

Profesjonalny montaż drzwi wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale także ciągłego doskonalenia i aktualizacji wiedzy. Niezależnie od tego, czy chodzi o drzwi wewnętrzne, czy zewnętrzne, zawsze należy pamiętać o precyzji, wyborze odpowiednich materiałów oraz narzędzi, a także o wysokiej jakości obsłudze klienta.

Poprawny montaż gwarantuje nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność i bezpieczeństwo. Specjaliści w tej dziedzinie nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów oraz nowoczesnym rozwiązaniom technicznym. Dlatego powstała Akademia Dobrego Montażu, która nieustannie szkoli monterów, aby zachować najwyższe standardy i wysoką jakość pracy.

Nasi monterzy na bieżąco odbywają kursy z zakresu zarówno montażu jak i relacji z klientem oraz jego kompleksowej obsługi. Zrozumienie Klienta i odpowiedź na jego potrzeby uważamy za bardzo ważną część pracy ekipy monterskiej.